• info@ngo-unit.org

Our team

Олена Манько - голова громадської організації НГО «Unit», тренер, координатор EVS проектів. Олена - активний член організації, промотує ідеї активного соціального життя. Вона зосереджена на темах інклюзії та соціальної діяльності. Має 5-річний досвід роботи в програмі Youth in action та Erasmus+ program.

Дарія Чекурова - EVS-координатор, експерт з тімбілдингу. Дарія - досвідчений скаут, займається організацією та проведенням навчально-розважальних заходів. Вона зосереджена на розвитку лідерських навичок та комунікації між учасниками проектів із різних країн.

Микита Шляховий - радник із питань PR та комунікацій. Просуває бренд організації у медійному просторі.

Оксана Шамонова - координатор проектів, спеціаліст з комунікацій. Оксана спеціалізується на комунікації та співпраці з іноземними партнерами, розробці ідей для діяльності організації та створенні екологічних проектів.

Анна Слісінова - керівник проектів. Анна спеціалізується в питаннях підприємництва та сталого розвитку всіх видів виробництва. Має великий досвід у координації та реалізації проектів.

Данило Дяченко - координатор проектів. Данило - майстер створення та проведення тренінгів, основаних на активних видах діяльності та неформальних видах навчання.