• info@ngo-unit.org

Our team

Олена Манько - голова громадської організації «Unit», магiстр мiжнародних вiдносин, має 9 років досвіду у локальних та міжнародних проектах (в тч в програмі Youth in action та Erasmus+ program.), використовуючи методи неформальної освіти. Приймала участь у більш ніж 25 міжнародних тренінгах.  Олена - активний член організації, промотує ідеї активного соціального життя. Вона зосереджена на темах інклюзії та соціальної діяльності. Створює проекти та методики індивідуальної роботи. Використовує свій досвід задля створення соціальних проектів та подій. Реалізувала та координувала чисельні локальні та міжнародні волонтерські проекти. Експерт у напрямках: миротворча діяльність, вирішення конфліктів, інклюзія, персональний розвиток, менеджмент.

Дарія Чекурова - ESC-координатор, експерт з тімбілдингу. Дарія - досвідчений скаут, займається організацією та проведенням навчально-розважальних заходів. Вона зосереджена на розвитку лідерських навичок та комунікації між учасниками проектів із різних країн.

Оксана Шамонова - координатор проектів, спеціаліст із комунікацій. Оксана спеціалізується на комунікації та співпраці з іноземними партнерами, розробці ідей для діяльності організації та створенні екологічних проектів.

Дмитро Томенко

Координатор проектів, тренер, фасілітатор, магістр економіки. Галузі спеціалізації : менеджмент проектів, медіа грамотність , активне громадянство, графічний дизайн. Експерт у акредитації освітніх програм. Український молодіжний делегат Об’єднаних Націй.

Романюк Надія - бухгалтер. Член нашої команди, яка з нами з часів засновництва. Надія взяла на себе всі функції фінансової операційності, а також поділяє наші цінності та нашу мету.

Вікторія Устенко - керує діяльністю по зв`язкам з громадскістью, відповідає за нашу присутність у соціальних мережах та просування діяльності нашої організації. Також займається пошуком нових партнерів за кордоном для підтримки нашої країни підчас війни з россійським нападником.