• info@ngo-unit.org

Feedback учасників проекту “Do it yourself” в Грузії

Feedback учасників проекту “Do it yourself” в Грузії

Неймовірно емоційний тиждень на #erasmus+ проекті “Do it yourself” в Грузії.

Mary Vasylyeva:
“Знаєте, що таке удача? Це стати учасником проекту Erasmus +. А знаєте що таке справжня удача? Це стати учасником проекту Erasmus + в тихому грузинському місті Руставі разом із представниками таких країн, як Іспанія, Швеція, Вірменія, Азербайджан, Італія, Україна та, звісно, Грузія. Ну, і зізнаюся, що тепер також знаю, що таке справжнє щастя – це можливість досліджувати особливості розвитку та побудови соціального бізнесу в такій дивовижній компанії і в такому чудовому місці. Власне, цим щастям і удачею завдячую проектові “Do it yourself”, який проходив з 10 по 17 жовтня в Руставі.

На початку всі ми, звісно, знайомилися. Розказували, кого як звати і хто з якої країни прилетів. Під гучний сміх ділилися досвідом та враженнями від перших днів у Грузії. Наступні дні були присвячені інтенсивним тренінгам. Що таке соціальний бізнес? Які його особливості? У чому складність? Але, звісно, був час і для розваг. Маленькі ігри під час кава-брейків допомогли розслабитись і трохи відволіктись від шаленого потоку інформації. Цікавої інформації, корисної!

Протягом наступних днів ми мали змогу познайомитися з найуспішнішими соціальними підприємствами Грузії. Одне з них ми навіть відвідали – магазин хендмейд товарів Babale, зроблених дітьми з обмеженими потребами. Познайомилися з успішними грузинськими стартапами і завітали в силіконову долину Тбілісі – Tech Park. І, наостанок, завітали в казкове маленьке містечко Сігнахі: слухали грузинські пісні, смакували хачапурі і блукали старовинними вуличками.

Цей проект приніс нам всім:
– Знання.
– Навички.
– Нові знайомства.
– Враження.
– І, головне, мотивацію – діяти, прагнути більшого і невпинно розвиватися!”

Unit

Leave your message