• info@ngo-unit.org

EVS в Греції

EVS в Греції

Терміново! EVS у Греції
Якщо Ви завжди мріяли провести рік в теплій сонячній країні з віковою історією та навчитись працювати у міжнародній команді – ця можливість саме для вас!
Проект «POSITIVE IMPACT ON YOUTH COMMUNITY OF IOANNINA» від організації «Youth Center of Epirus» пройде у місті Яніна, що знаходиться навколо озера у гірській місцевості на північному заході Греції. Яніна – це центр регіону Епірус, місто студентів, з активним та яскравим життям.«Youth Center of Epirus» – молодіжний центр, який займається широким колом питань від екології, роботи з переселенцями, організації молодіжних заходів та забезпечує дозвілля та розвиток молоді міста та регіону. www.youthcenterofepirus.org , www.facebook.com/YouthCenter.Epirus
Старт проекту: 1 березня 2018 року
Кінець проекту: 28 лютого 2019 року
До щотижневих завдань волонтера належать:

  • Робота у таборі з переселенцями та дітьми (спортивні та творчі активності).
  • Проведення уроків російської чи української мови для волонтерів організації та молодих людей міста.
  • Робота над ютуб каналом організації, відео, фото зйомка.
  • Проводення майстер-класів у молодіжному центрі в залежності від ваших хобі та вмінь.
  • Управління та догляд за молодіжним центром.

Окрім того, волонтер буде долучатись до роботи «Europe Direct office» який співпрацює з молодіжним центром та брати участь в організації традиційних заходів, молодіжних обмінів, культурних вечорів та інших заходів.

Вимоги до волонтера:
– Вік: 18-30 років станом на січень 2018 року.
– Знання англійської мови на рівні, достатньому для комунікації.
– Мотивація та бажання працювати з дітьми та молоддю та розвиватись і навчатись.
– Стресостійкість.
Фінансова сторона: Проектом покриваються витрати на харчування та проживання. Проживання у відокремленій кімнаті, або по дві людині в кімнаті недалеко від центру міста. Дорога покривається приймаючою організацією в рамках ліміту 275 евро. Волонтер повинен мати змогу купити собі квиток, та отримати гроші по приїзду до Греції. Щомісяця волонтер отримує кишенкові гроші для власних потреб (сума уточнюється приблизно 100 евро на місяць). Приймаюча організація надає умови проживання відповідно до місцевих стандартів. Кандидат повинен мати можливість швидко оформити собі візу та заплатити за неї 90 евро, які повернуть пізніше на місці з коштів проекту.
У нашій організації є волонтер, який повернувся з проекту у місті Яніна, та ті, що на разі там перебувають у разі виникнення запитань до них можна звернутись.
Надсилайте свої резюме та мотиваційні листи англійською мовою до 16-го січня на адресу info@ngo-unit.org. В темі листа просимо зазначити EVS_Ioannina_Greece
Дякуємо за поширення допису!
З повагою, команда #ngo_unit
Unit

Leave your message