• info@ngo-unit.org

Пошук волонтера на EVS до Іспанії

Пошук волонтера на EVS до Іспанії

10 захоплюючих місяців у сонячній Іспанії!

Організація з Іспанії «SANT TOMАS», яка займається покращенням життя для людей з ментальною інвалідністю та їх родин запрошує до себе на 10 місяців волонтера з України. Волонтерство відбудеться в одному з найбільших центрів для людей таких категорій в Європі.

Старт проекту вересень 2018 до червня 2018. Проект пройде у місті Бік, яке знаходиться лише за 60 км від Барселони.
Проект «Expanding Horizons» шукає відповідальних волонтерів, які цікавляться темою ментальних захворювань, та хочуть за допомогою практичного досвіду дослідити та вивчити це питання. Під час проекту волонтер зможе організовувати активності в спеціальній навчальній школі, денному центрі та клубі спорту та дозвілля.
До участі ми запрошуємо волонтерів, які:
– мають справжню мотивацію та інтерес до теми проекту, і для них дійсно важлива можливість дослідити та вплинути на ситуацію;
– віком від 18 до 30 років;
– бажано зі знанням іспанської чи французької мов, або англійської на достатньо високому рівні;
– з навичками та бажанням працювати з людьми та у інтернаціональній команді;
– з активною життєвою позицією та позитивним ставленням до життя.
Волонтери проживатимуть у двокімнатній картирі в центрі міста у доступі до усіх важливих та цікавих місць. Кожного місяця волонтер отримує гроші на їжу (150 євро) та кишенькові гроші (120 євро). Окрім того, волонтер буде мати можливість обідати на робочому місці. Транспортні витрати за потребою будут відшкодовані.
Надсилайте свої резюме та мотиваційні листи англійською мовою до 5-го квітня на адресу info@ngo-unit.org. В темі листа просимо зазначити EVS_Spain
Дякуємо за поширення допису! З повагою, команда #ngo_unit
Unit

Leave your message