• info@ngo-unit.org

Набір на проект «Sharing vs Wasting», Грузія+Італія

Набір на проект «Sharing vs Wasting», Грузія+Італія

Грузія+Італія. Неймовірно цікавий проект у двох країнах!
 
Запрошуємо молодих людей взяти участь у проекті “Sharing vs Wasting”. Це двоетапний проект Erasmus+ мета якого – виступити проти песимістичного погляду на розвиток подій, що веде молодих людей до соціальної ізоляції. Проект допоможе сформувати нове оптимістичне ставлення, використовуючи соціальні та бізнес-ідеї, для долучення до процесу змін, які так необхідні наразі.
Перший крок проекту – тренінговий курс (ТК), який пройде у місті Бакуріані (Грузія), протягом 23-29 листопада 2018 року. Темою тренінгового курсу стане спільне споживання (СС) як новий клас економічних угод, де учасники діляться доступом до продуктів або послуг, не використовуючи приватну власність. CC особливо дієве під час кризи та є ідеальним інструментом для використання в молодіжній роботі. ТК зосереджений на наданні інформації про різні типи та методи економіки спільної участі.
Другий етап проекту – молодіжний обмін, що відбудеться у травні 2019 року в місті К’ярі (Італія). Після 1-го етапу учасники отримають завдання експериментувати з різними моделями спільного споживання в їх повсякденному житті та роботі. Особливо важливою частиною для молодіжного обміну стане фінансовий внесок “Crowdfunding”, який буде реалізований самими учасниками. На цьому етапі більшість учасників вже матиме досвід та знання з теми спільного споживання та економіки спільної участі, а метою проекту є сприяти розвитку СС, впроваджувати на практиці та втілювати в життя нові методи. Також учасниками буде створено посібник «Спільне споживання для молодіжної роботи» для подальшого використання та розповсюдження.
 
Цілями проекту є:
– сприяти міжкультурному обміну;
– розвивати толерантність і солідарність;
– використовувати інструменти СС в роботі з молоддю;
– розробка творчих та інноваційних інструментів для протидії економічній кризі;
– неформальна освіта за методикою рівний рівному;
– побудова зв’язків та партнерств.
 
Цей обмін для вас, якщо:
• вам від 18 до 30 років;
• вас цікавить тема економіки спільної участі та спільного споживання та сучасні проблеми суспільства;
• ви маєте бажання працювати у цьому напрямку та створювати партнерські зв’язки з неурядовими організаціями з Європи;
• ви володієте англійською мовою на достатньому рівні, щоб активно брати участь у групових дискусіях.
 
Перевага надається кандидатам з економічними, географічними або ускладненнями в освіті (просимо зазначити в заявці). Та тим, хто раніше не брав участь у проектах, що фінансуються Erasmus+.
 
Фінансування проекту:
100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки.
Учасники сплачують 30 EUR благодійний внесок відправляючій організації (після затвердження вашої кандидатури організаторами) та 30 EUR приймаючій організації по місцю проведення як власний внесок у проект.
 
Один з учасників може бути звільнений від сплати благодійного внеску відправляючій організації (30 EUR). Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Даний проект повинен бути організований до початку Erasmus+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею в графі Social Project при заповненні заявки.
 
Поспішай заповнити аплікаційну форму до 25 серпня за посиланням https://goo.gl/forms/KJzguJrQDcireB8x1
 
Дякуємо за поширення допису!
З повагою, команда NGO «Unit»!
#ngo_unit #erasmus
Unit

Leave your message