• info@ngo-unit.org

Відбір на Erasmus+ проект у Греції

Відбір на Erasmus+ проект у Греції

На травневі свята будемо в Греції розмовляти про інтеграцію біженців. Ви з нами?
 
Ми в пошуку учасників на #Erasmus проект “CIRI–COOPERATION ON IMPROVEMENT OF REFUGEES INTEGRATION», який було створено для молодіжних та соціальних працівників. Мета – дати практичні навички та обмінятися досвідом щодо роботи з біженцями та переселенцями Європи, їх інтеграція та соціальна робота.
Дати проведення: 4-12 травня 2019.
Місце проведення: м. Яніна (Греція).
 
Завданнями цього проекту є:
– підвищити якісні та етичні підходи до інтеграції та соціальної роботи з біженцями та переселенцями, особливо з дітьми та молоддю;
– покращити співпрацю та регулярний обмін досвідом між організаціями-учасниками проекту;
– дізнатися про можливості програми Еразмус + як інструменту підвищення якості соціальної роботи та інтеграції у нове суспільство.
 
Кого шукаємо:
– ви старші за 18 років;
– активний член/волонтер/координатор діяльності відправляючої організації або місцевого партнера. Учасники будуть представляти організацію «Юніт» та виконувати усі необхідні підготовчі завдання;
– маєте досвід роботи з переселенцями або біженцями;
– можете вільно спілкуватися англійською мовою.
 
Перевага надається кандидатам з економічними, географічними або ускладненнями в освіті (просимо зазначити в заявці).Та тим, хто раніше не брав участь у проектах, що фінансуються Erasmus+.
 
Фінансування проекту:
100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки.
Учасники сплачують 40 EUR благодійний внесок відправляючій організації (після затвердження вашої кандидатури організаторами).
 
Один з учасників може бути звільнений від сплати благодійного внеску відправляючій організації (40 EUR). Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Данний проект повинен бути організований до початку Еразмус+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею в графі Social Project при заповненні заявки.
 
Поспішай заповнити заявку до 1 березня за посиланням.
 
Дякуємо за поширення допису серед френдів!
Unit

Leave your message