• info@ngo-unit.org

Шукаємо EVS-волонтера у Латвію

Шукаємо EVS-волонтера у Латвію

EVS волонтерство в Латвії для роботи з молоддю!

Дати проекту: 1 квітня – 31 жовтня 2019 (7 місяців).

«GOOD WORK FOR THE FUTURE» – це волонтерський проект Муніципалітету Ропажі в Латвії (www.ropazi.lv), неподалік Риги. Мета проекту – сприяння солідарності шляхом залучення молодих людей до важливої для місцевих спільнот діяльності.

Основні завдання волонтера:

– працювати з молоддю шляхом організації змістовного дозвілля;

– участь у роботі соціальної служби шляхом надання допомоги та підтримки вразливих груп населення;

– волонтер познайомиться з культурою та історією Латвії, вивчить латвійську мову, буде розвивати лідерські та організаційні навички, а також толерантність і емпатію.

Графік роботи: 5-7 годин на добу, 5 днів на тиждень. 2 вихідні на тиждень + два додаткових щомісяця. Влітку, через шкільні канікули, графік може трохи змінитися.

Волонтерам, яких ми шукаємо, повинно подобатися працювати з молоддю. Критерії:

– віком 20-29 років;

– середній або високий рівень знання англійської та російської мови;

– досвід або інтерес до соціальної та молодіжної роботи з навичками до організації заходів;

– тим, кому подобається активний відпочинок, спорт та кемпінг;

– вітається наявність водійських прав.

Фінансова сторона:

Проектом покриваються витрати на проживання. Проживання у власній кімнаті в квартирі зі зручностями. Ліміт на квитки – 275 євро. Кишенькові гроші – 120 євро, а також гроші на харчування та засоби гігієни – 210 євро на місяць. Громадський транспорт оплачується у робочих потребах. Муніципалітет також має електромобіль, який доступний для використання (якщо він не зайнятий у цей час), а в літній період є велосипеди доступні для використання.

За необхідності можна буде запросити фінансову допомогу Муніципалітету Ропажі, оскільки вже був позитивний досвід такої підтримки.

Часу мало! Надсилайте свої резюме та мотиваційні листи англійською мовою до 10 березня на адресу info@ngo-unit.org. В темі листа просимо зазначити EVS_Latvia

Дякуємо за поширення інформації серед друзів!

Unit

Leave your message