• info@ngo-unit.org

Шукаємо волонтера до Литви

Шукаємо волонтера до Литви

Волонтерство в Литві для активної людини, яка прагне реалізовувати свої ідеї!

Старт проекту: 1 вересня 2019 року (на 10 місяців)
Місце: Вільнюс, Литва

Ми шукаємо волонтера до «Police club children day care centre» – унікальний дитячий та молодіжний клуб, основним завданням якого є раннє попередження наркоманії і злочинності, надання соціальної, психологічної, матеріальної допомоги та організації дозвілля дітей та підлітків. Засновником клубу є штаб-квартира поліції у Вільнюсі.

Що буде робити волонтер?
Працювати з дітьми та підлітками: допомагати розв’язувати різні проблеми, організовувати дозвілля, навчати та підвищувати їхню мотивацію. Основна зайнятість буде після обіду й до вечора. Крім того, волонтер буде організовувати тематичні свята та вечірки для дітей.

Кого ми шукаємо:
– волонтер віком 18-30 років (станом на вересень 2019 року);
– знання англійської мови на рівні, достатньому для комунікації;
– мотивація, досвід та бажання працювати у даній тематиці;
– ініціативність, бажання навчатись, позитивне ставлення до всього та ентузіазм.

Фінансова сторона: Проектом покриваються витрати на проживання. Проживання у відокремленій кімнаті у квартирі разом з іншими волонтерами (загальна кухня). Ліміт на квитки – 275 євро. Щомісяця волонтер отримує кишенькові гроші для власних потреб (4 євро на день) та гроші на харчування – 110 євро на місяць. Крім того, волонтер отримує картку для користування громадським транспортом.

Надсилайте свої резюме та мотиваційні листи англійською мовою до 15 квітня на адресу info@ngo-unit.org. В темі листа просимо зазначити ESC_Vilnus_Policeclub

Unit

Leave your message