• info@ngo-unit.org

Проект “YOUth on Board” у Польщі: відгук нашого волонтера

Проект “YOUth on Board” у Польщі: відгук нашого волонтера

37 учасників із 16 країн Європи, чарівна природа та багато вражень!
Дарія Чекурова стала однією з учасниць тренінгового курсу “YOUth on Board”, який відбувався у Польщі 19-23 листопада:

“У листопаді українська делегація NGO Unit опинилася в чудовому містечку Поляниця Здруй, що розташувалося серед гір та чарівної природи. Тренінговий курс зібрав разом 37 учасників з 16 країн Європи та був організований НГО «EUROPEJSKIE FORUM MLODZIEZY STOWARZYSZENIE». Це був перший досвід роботи з такою великою кількістю учасників. Але організація заходу була на дуже високому рівні.

Під час навчання я отримала величезну кількість корисних знань про безпеку в організації, запобігання та управління ризиками, дієвий аналіз та правильне планування. Я зібрала до колекції багато цікавих методів і технік, які можуть бути використані в роботі неурядових організацій на різних рівнях. Під час тренінгу ми також пройшли професійну підготовку першої домедичної допомоги від висококваліфікованих фахівців з польської фельдшерською служби. Навички та знання для порятунку людей – потрібні кожній людині в повсякденному житті.

Протягом цих днів я мала можливість дізнатися більше про 15 різних країн Європи: їхню культуру, традиції, особливості. Крім того, ми з командою познайомилися з досвідом роботи різних громадських організацій. Сподіваюся, що даний проект стане поштовхом до нових співпраць та ідей”.

Unit

Leave your message