• info@ngo-unit.org

Я Інна, і я знаходжусь на проекті ESC в Каталонії в місті Тортоса

Я Інна, і я знаходжусь на проекті ESC в Каталонії в місті Тортоса

Привіт! Я Інна, і я знаходжусь на проекті ESC в Каталонії в місті Тортоса. Мій проект почався дуже незвично, адже я приїхала саме в перший день карантину і почати жити з незнайомими людьми не виходячи з квартири протягом 3 місяців це ще той собі челендж, але ми вистояли. Насправді під час карантину кожному з нас організації відправляли завдання та не скажу що ми нудьгували.
Я працюю в офісі організації Obre’t’ebre, яка займається багатьма проектами окрім ESC. Я активізую соціальні мережі, беру участь в інформативних інтерв’ю, де інформуємо та мотивуємо місцеву молодь брати участь в міжнародних обмінах та волонтерствах. Крім того, я готувалась бути одним з координаторів міжнародного workcamps, але вірус вніс свої корективи і його скасовували.
Також разом з іншими волонтерами з Азорських островів (Португалія), Польщі, Румунії та Туреччини ми займаємось промоушеном Європейського корпусу солідарності та розказуємо місцевим про наш experience та як шукати та подаватись на програми.
Разом з тим вивчаємо каталонську мову та кожен з нас має свого лінгвістичного партнера, з яким можна практикувати мову. Тортоса знаходиться в так званій rural area, життя тут протікає інакше, ніж в Барселоні. Але саме тут можна відчути що таке справжнє community і навіть під час карантину наскільки люди згруповано допомагають один одному. Волонтерство кожному з нас дає щось зрозуміти та чомусь навчитись. Тож якщо ви ще не прожили цей досвід, мерщій шукайте проекти і just live it!
Unit

Leave your message